You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Предметне фото об’єктива Nikon Nikkor Z DX 16-50mm 1:3.5-6.3 VR

Предметне фото об’єктива виконане за допомогою стекінга по різкості із 121 знімка. Вся пластикова поверхня об’єктива вкрита характерною для фототехніки дрібною текстурою, яку важливо зберегти на всіх деталях об’єкта, щоб він виглядав професійно знятим.

Спеціальна підсвітка лінз

Об’єктив — чорний матовий. Щоб фото не виглядало чорно-білою фотографиєю та щоб вдихнути життя та гру в фото — була використана спеціальна підсвітка скла лінз об’єктива ліхтарем з лінзованним фокусуванням променя на саму максимальну яскравість та мінімальний розмір п’ятна променя. Це дало особливу гру світа в серії лінз об’єктива. Лінзи, які зазвичай замальовують у фото об’єктивів нудним чорно-білим градієнтом, стали родзинкою цього фото.

Висока деталізація всіх фрагментів кадру

Деталізація на всій поверхні об’єктива у кадрі — максимально різка та точна. Тому фото можна друкувати або демонструвати як завгодно крупно.

Особлива підсвітка знизу

Знизу об’єктива немає тіней та звичайної для тіней поганої деталізації та насиченості кольору — завдяки особливій проникаючій через тло підсвітці. Об’єктив наче світиться знизу, завдяки цьому він органічно виглядає на білому тлі без тіні. Він наче «парить» у повітрі і його не треба «ставити на тло» за допомогою штічної тіні.