You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Реєстрація ТМ

Види послуг з реєстрації знаків для товарів та послуг (ТМ)

Фахівці Бюро Ідей «Slav.ua» у співпраці з найдосвідченішими патентними повіреними виконають для вас такі види послуг:

Чому ці послуги вам вигідніше замовити саме у нас?

1. На всіх етапах — професіонали

З першого вашого дзвінка ваше замовлення оброблятиме не секретар, а спеціаліст з вищою юридичною освітою (1991-1996 рр.).

Він вивчає реєстрацію авторських прав з далекого 1995-го, коли написав та захистив курсову роботу саме про юридичні особливості захисту об'єктів авторського права в Україні.

2. Довше цим ніхто не займаєтьсяя

Проводитиме реєстрацію сімейна патентна компанія, старший спеціаліст якої атестовувався в першій в Україні групі патентних повірених. Його номер свідоцтва — 13 (атестація проводилася групами по 20 осіб). Спеціалістів, які займаються в Україні веденням патентних справ довше — просто не може бути. Навіть теоретично.

3. Термін перевірки на міцність — роки

Наші Клієнти отримують успішне вирішення своїх патентних справ с 2004 року. За цей час лише через Бюро Ідей «Slav.ua» пройшло кілька десятків патентних справ. Для українських, російських та кількох іноземних заявників.

Примітка: не всі зареєстровані нами знаки вказані на сайті.

4. Висока ціна = висока якість

Ринок не вибачає завищених цін. Наші послуги — дорожче, ніж мінімальні ціни представлених у Жовтих сторінках юридичних фірм, які тільки починають працювати за цим профілем. І це «дорожче» — цілком обґрунтовано.

Адже ніхто не реєструє знаки для товарів та послуг просто так — щоб лише зареєструвати і все. Реєстрація завжди переслідує низку подальших цілей. І саме від повноти можливостей, що відкриваються, і залежить оцінка успішності реєстрації знака.

Наші Клієнти ще до подання будь-яких документів отримують розгорнуті докладні консультації щодо того, як маскимально повно реалізувати свої можливості. У цих консультаціях враховуються і суміжні галузі — галузі застосування знака: неймінг (слогани), дизайн (логотипи), цивільне право (передача та захист прав володіння), законодавство про банкрутство (захист права на знак ще до подання документів на реєстрацію), доменні імена (реєстрація доменів) та інші.

5. Ціна помилки у таких справах — велика. Ваше питання нами буде вирішено успішно

У наших Клієнтів були випадки, коли навіть дорогі юристи, не до кінця розуміючи всі сфери подальшого застосування знака, за величезні гонорари проводили реєстрації, що не забезпечують Клієнту досягнення цілей, що цікавлять його. Минають довгі місяці, а результат такої реєстрації — абсолютно марний. Значить, без користі витрачені і час, і гроші.

У нашій практиці є справи, коли ми наново реєстрували знаки після таких недолугих реєстрацій. І успішно вирішували завдання Клієнта значно меншими вкладеннями, аніж ті дорогі юристи, які робили першу спробу.

6. Ваші інтереси — понад усе

Захистити ваші інтереси навіть у тих моментах, важливість яких вам не завжди відразу очевидна — наша основна ціль. Важливо, щоб ви і через багато років після замовлення були задоволені і могли успішно вирішувати свої завдання, маючи надійно та грамотно захищені права на знак, який просуватимете і використовуватимете багато років.

Через ці мотиви ми не прагнемо миттєвої вигоди і завжди застережемо вас від необдуманих і ненадійних рішень. Можливість заробити для нас важлива, само собою, але набагато важливіша — максимальна користь від співпраці для вас та надійний захист ваших інтересів.

7. Ви наперед знаєте шанси на успіх

Вам буде одразу надана інформація про шанси на успішне вирішення вашого завдання. Досвід допомагає нам одразу досить точно прогнозувати ймовірність успіху реєстрації.

З кількох десятків патентних справ нами лише по одному отримано негативний результат — навіть після мотивованого заперечення відстояти право на реєстрацію не вдалося — і в цьому випадку ми ще до реєстрації попереджали нашого шановного Клієнта, що шанси на успішну реєстрацію є примарними і ризикувати можна, але з ймовірністю в 90% буде отримана відмова. Так і сталося. Але Клієнт заздалегідь знав про це та його бізнес заздалегідь був підготовлений до такого розвитку ситуації.

8. Навіть якщо буде складно — ваші інтереси будуть захищені

У ряді випадків патентне відомство не бере на себе відповідальність ствердно відповісти про охороноздатність знака. У таких випадках наш патентний повірений готує докази та складає мотивоване заперечення. За яким вже слідує успішна реєстрація.

Досвід вирішення патентним повіреним складних питань забезпечує успіх там, де інші вже здалися б і програли, ви незмінно виграєте.

Замість післямови

Надійний захист торгової марки можна порівняти з міцним фундаментом, на якому будуватиметься будівля — ваш бізнес. Дайте відповідь, будь ласка, чесно на запитання: чи варто намагатися заощадити на фундаменті і ризикнути безпекою всієї будівлі?

Наша відповідь: ви не настільки багаті, щоб замовляти послуги дешевих спеціалістів та ризикувати. Економити варто час і нерви, а гроші для того і призначені, щоб вкладаючи їх, ви отримували надійність та захищеність.

 

Зв'яжіться, будь ласка, з нами будь-яким зручним для вас способом і ви зможете отримати будь-яку необхідну вам додаткову інформацію та зробити замовлення.

 

Відправити запит

Деякі із зареєстрованих для наших клієнтів знаків

Реєстрація торгової марки

B-PRO — навчальне обладнання для шкіл, Київ. 2019

 • допомогли підібрати оптимальні класи для реєстрації та сформувати стратегію використання торгової марки
 • виконали перевірку на тотожність та подібність
 • підготували та подали документи на реєстрацію знака
Реєстрація торгової марки

SnackMarket — виробник снеків, Дніпро. 2019

 • виконали перевірку на тотожність та подібність
Реєстрація торгової марки

Мебеліто - виробник меблів преміум класу, Чернівці. 2018

 • проаналізували рішення про відмову у подачі документів від іншого патентного повіреного, отримане через вкрай низькі шанси на успішну реєстрацію на думку цього патентного повіреного
 • вивчили результати проведеної цим патентним повіреним перевірки на тотожність і схожість
 • провели переговори з власником раніше зареєстрованого нами знака, що загрожує успішній реєстрації цієї ТМ. Отримали його згоду на реєстрацію цієї ТМ
 • детально проконсультували клієнта про шляхи реєстрації ТМ із досить високими шансами на успішну реєстрацію
 • підготували та подали документи на реєстрацію знака
 • отримали Рішення УкрПатенту про охорону спроможності знака за всіма заявленими класами
Реєстрація торгової марки

Chemical Component. 2018

 • провели попередню оцінку шансів на успішну реєстрацію ТМ
 • допомогли клієнту доопрацювати зображення знака
 • підготували та подали документи на реєстрацію знака
 • отримали рішення про охорону знаку
Реєстрація торгової марки

Pani Maria — жіночий трикотаж та білизна, Київ. 2017

 • виконали перевірку на тотожність та подібність
 • підготували та подали документи на реєстрацію знака
 • отримали рішення про охорону знаку
Реєстрація торгової марки

NDA, Київ. 2017

 • проаналізували причину відмови в реєстрації домену .UA за наявним у заявника Свідоцтвом про права на знак для товарів та послуг
 • виявили помилку при реєстрації TM, здійснену іншим патентним повіреним
 • підготували та подали документи на реєстрацію знака до Укрпатенту — але вже без помилок і з значно ширшим захистом прав заявника
 • отримали рішення про охорону знаку
 • отримали Свідоцтво про права на знак для товарів та послуг на 10 років