You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ІНТЕРНЕТ

Просування сайту включає SEO-аудит сайту, аналіз конкурентного оточення, вироблення первинного та вторинного переліку запитів для просування, оптимізація сайту, його пошукове просування, а також контекстна реклама. Завершальним етапом є веб-аналітика, яка дозволяє відстежити ефективність різних способів отримання цільових відвідувачів, проаналізувати їхню поведінку на сайті та на підставі цих даних домогтися ще більшої ефективності вкладень у просування сайту. Будь-яку з цих послуг можна замовити окремо.

Бюро Ідей «Slav.ua» займається оптимізацією та просуванням (розкруткою) сайтів з 2005 року. За цей час накопичено великий досвід та значний інструментарій для максимально швидкого та, головне, надійного просування клієнтських сайтів.

 


 

Просування у Facebook та Instagram

| детальніше

 


 

E-mail маркетинг

E-mail маркетинг — збільшення продажів за допомогою систематичних та тригерних імейлів.

| детальніше

 


 

Створення сайтів

| детальніше

 


 

Оптимізація сайтів

Оптимізація сайту — це підстроювання його видимої та службової частини під затребувані в даному бізнесі пошукові запити «що продають». Професійно виконана оптимізація сайту допомагає йому лише за рахунок цього підніматись у результатах видачі пошукових систем та залучати додаткових відвідувачів.

| детальніше

 


 

Просування сайтів

Просування сайту складається з оптимізації сайту, додавання оптимізованого контенту та збільшення якісної маси посилань.

Результат - значне збільшення кількості цільових  відвідувачів із пошукових систем за рахунок підвищення позицій у результатах видачі пошукових систем.

| детальніше

 


 

Підтримка сайтів

Розміщення вашого сайту на нашому хостингу, перенесення сайту з одного хостингу на інший, підбір доменних імен, реєстрація та продовження доменного імені, внесення всіх необхідних змін та доповнень до сайту — фахівці Бюро Ідей «Slav.ua» готові взяти на себе всі ваші турботи щодо сайту.

| детальніше

 


 

Контекстна реклама

Контекстна реклама в пошукових системах або в контекстно-медійній мережі дозволяє максимально швидко почати рекламувати свої товари/послуги та одразу залучати цільових відвідувачів. Це безперечний плюс у порівнянні з пошуковою оптимізацією, результати від якої виявляються з часом.

Налаштування та ведення контекстної кампанії кваліфікованим спеціалістом дозволяє отримати максимум переходів на сайт цільових відвідувачів за мінімальною ціною.

| детальніше